https://kardencila.com/wp-content/uploads/2020/05/banner1.jpg

HİZMETLERİMİZ

Çalışma Alanlarımız

Mobilya Renk Değişimi

Boyası akmış, yıpranmış veya rengini değiştirmek istediğiniz mobilyalarınızı bize getirin sonsuz renk paletimizle çatlak renk boyama, mat boyama, parlak boyama, düz renk boyama seçenekleriyle iyileştirelim.

Ücretsiz Keşif

Profesyonel ekibimiz sizin için en iyi hizmeti sunmak için kaliteli ve titiz çalışırlar bu alanda sektörün en önde gelenlerindeniz.

Mobilya Özel İmalat

İsteğiniz üzerine özel imalat mobilya yapıyoruz, öncelikle ekibimiz bir taslak oluşturur onayınıza sunar, atölyemizde size özel olarak imal edilen mobilyalar en iyi kalitede size teslim edilir.

Evden Alınıp Eve Teslimat

Teslimat Ücreti Yok; Mobilyalarınızın atölyede gördüğü işlem haricinde evinizden alınıp evinize teslimat hizmeti tamamen ücretsizdir.

Koltuk Döşeme

Eskimiş, yıpranmış kullanmadığınız koltuklarınızı  atmayın  sıfırdan cila atarak ve döşeme kaplatarak koltuklarınızı yenileyelim ilk günkü gibi yepyeni veya farklı bir hava katarak yaşam yerlerinizin kalitesini arttıralım.

Kredi Kartınıza 9 Taksit

Ödeme koşullarımızı yeniledik kredi kartınıza 9 taksit imkanı sağlıyoruz, hadi yaşam alanlarınızı yenilemek için sadece bize ulaşmanız yeterli hemen teklif alın

HİZMETLER

Bizden Haberler

Zamanında teslimat yapabilmek için web otomasyon sistemine geçtik.

Hemen Başlamamız İçin Teklif Alın!